Yeni Haberler
recent

İphone 6 Ekranım Kırıldı, Ne Yapmalıyım?

İphone 6 kırık ekran
İphone sorunlarından en çok karşılaşılan durumlardan biri olan İphone ekran kırılması herkesin başına gelebilecek kazalardan. İphone üreticisi olan Apple ise müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak adını duyurmuş bulunuyor. İlk olarak telefonunuzu yere düşürdünüz ve İphone 6 veya İphone 6 Plus'ınızın ekranı kırıldı. Bu durumda hemen bir Apple yetkili teknik servis bulmanız gerekecektir. Fakat ekranın kırılması garanti kapsamı içinde bulunmamaktadır ve İphone 6 ekran değişimi fiyatı size bir telefon fiyatına gelebilir. Ekranınızın durumuna göre İphone 6 ve 6 plus ekran fiyatları 900-1500 TL arasındadır. Bu ücret sadece kırık ekran için çıkartılan fiyattır.

Bu gibi fiyatlar nedeniyle bir Apple Store mağazasına giderek cihaz değişimi yapabilmektesiniz. Cihaz değişimi Apple Store'a gittiğinizde size sunulan seçeneklerden biridir. Bir diğeri ise ekran değişimidir.

Cihaz Değişimi: Cihaz değişimi ile 1000-1350 TL arasındaki fiyatlar ile cihazını yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Ekran Değişimi: Apple Store'da İphone 6 ve Plus ekran değişimi fiyatı ise 300-550 TL arasındadır.

Bunun dışında ekranınızı Apple Yetkili Teknik servislere de yaptırabilmektesiniz. Piyasada yetkili servis olarak kendini tanıtanlara itibar etmemeli ve teknik servis olarak itibar görmüş yıllardan beri bu hizmeti sağlayan gerçek Apple yetkili servisleri ile görüşün. Önerdiğimiz Apple yetkili teknik servisleri ile iletişime geçebilir veya sorununuzu bize iletebilirsiniz. Önerdiğimiz bir diğer apple teknik servisine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ek olarak Apple Store veya yetkili bir teknik servise İphone'nunuzu göndermeden önce telefonunuzu yedeklemeyi unutmayın.


Raf Kontrol

Apple Doktoru

Blogger tarafından desteklenmektedir.