Yeni Haberler
recent

İstanbul Ümraniye Apple Yetkili Teknik Servisi

lydia Apple teknik servisi
İstanbul Ümraniye -Lydia- Apple Teknik Servisi

Adres: Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı 38. Ada Ata 3/5 blok No: 10 Ataşehir/Ümraniye  İstanbul


Tel: 0216 455 15 01

Ürün Servisleri: Apple Watch, Apple Watch Sport, iPad, iPhone, iPod, Beats, Apple Tv.

Apple yetkili teknik servis kalitesi Apple markalı ürün kullanıcıları için oldukça önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle iPhone 6 ve iPhone 6S kullanıcıları çok farklı sorunlarla karşılaşmaktadır. Ekran kırılması, ekran çatlaması, dokunmatik ekranın kilitmesi veya donması ve wifi sorunları en sık karşılaşılan problemlerdendir.

Fakat bu sorunlarla başa çıkmak için tercih edeceğimiz teknik servisi bulmak da önemli bir iştir. Başvurduğunuz sorununuzdan farklı olarak ekstra masraf çıkaran, sırf para kazanmak uğruna ek sorun olduğunu iddaa eden teknik servisler de maalesef bulunmaktadır. 

Lydia teknik servisi dışında KVKTS Apple teknik servisi de Ümraniye lokasyonuna 2 km uzaklık ile en yakın servisdir. 0216 407 26 00 numaralı telefondan randevu alabilir ve ya Apple'ın resmi sitesinden yol tarifi alabilirsiniz.

Bu noktada Apple yetkili teknik servisler kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları öne çıkmaktadır. Sitemizde kaliteli ve güvenilir Apple teknik servislerinin iletişim adresleri ve konumları bulunmaktadır. İstanbul Ümraniye-Ataşehir semtinde bulunan Apple yetkili teknik servislerine veya iletişim kısmından bize ulaşarak sorununuza çözüm arayabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Blogger tarafından desteklenmektedir.