Yeni Haberler
recent

Ankara Apple Yetkili Teknik Servisi- PROMC

iphone servis ankara
Ankara Apple Yetkili Servisi
-Promc-

Adres: Hilal Mahallesi 677. Cadde, 44/A    Çankaya/ Ankara

Tel: 0312 441 62 33

Servisler: Mac, Apple Tv, İphone, İpod, İpad, Beats, Apple Watch.


Apple şirketinin iPhone 7 ve Plus'ı çıkartması ile eski model iPhone'larını yükseltmek isteyen kullanıcılar artık harekete geçebilir. Eski model iPhone 6 ve Plus akıllı cihazlarınızı Apple Store'a getirerek makul ücretler ile iPhone yükseltme programına dahil olabilirsiniz.

Apple yetkili teknik servis bulma konusunda pek çok iPhone, iPad kullanıcısı zorluk çekmektedir. Çoğu iPhone sorununun çözümünü cihazı fabrika ayarlarına döndürerek çözememekteyiz. Bunun sonucu olarak da iPhone'muzdaki sorun devam etmektedir. Pek çok iPhone sorunu bulunmaktadır. Bu sorunlardan bazıları iPhone sıvı teması, ekran kararması, ekran donması, iPhone dokunmatik ekran sorunu, ses ve ana düğme sorunları, ekran titremesi, şarj sorunları bunların başında gelmektedir.

Apple şirketinin belirlemiş olduğu garanti kapsamına göre ise ekranda yaşanan sorunlar ve batarya sorunları maalesef garanti kapsamı dışında olarak değerlendirilmektedir. Bu gibi sorunları Apple Store'dan randevu alarak uzman bir Apple Store çalışanından hizmet alabilirsiniz. Ayrıca eğer garanti kapsamı içinde yer alan bir sorun yaşıyor iseniz iPhone'nuzu yeni bir iPhone ile değiştirilmesini talep edebilirsiniz. 

Apple yetkili teknik servisleri bundan kısa zaman önce sadece İstanbul ilinde yer alıyordu. Şuan ise Ankara'da da kaliteli Apple teknik servisler yer almaktadır. Fakat yeni cihaz ile değiştirme işlemini Apple Store'dan talep edebilirsiniz. Yani maalesef eğer cihaz değişimi işlemi yapmak istiyorsanız Apple Store'dan randevu almalısınız. Apple Store'da randevu için sitemizdeki randevu taktikleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Bunun dışında batarya değiştirme ve şarj sorunları da önemli bir yer kaplamaktadır. Eğer iPhone'nuzu farklı orjinal olmayan bir şarj aleti ile şarj ediyorsanız sorun çok yakınınızda demektir. Ekran donmasının nedeni genellikle ucuz kalitesiz şarj aleti kullanımından kaynaklanmaktadır. Bu sorun sadece iPhone'da değil tüm akıllı cihazlarda yaşanır. 

Batarya ve ekran değişimini de iPhone yetkili teknik servislerin dışında Apple Store'dan da yaptırabilirsiniz. İsterseniz sitemizde yer alan Apple Store'daki ekran değişimi fiyatları ile teknik servislerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Apple Store ekran değişim fiyatları

Fakat tabiki de ucuz veya ekonomik olması o ekranın kaliteli olduğu anlamına gelmez. Uzun süre kullanamayacağınız bir ekranı iPhone'nuza taktırmak pek mantıklı bir çözüm olmamakla birlikte teknik servislerin fiyat ve kalitelerini karşılaştırmalısınız. Bu karşılaştırmayı biz sizler için yaptık ve sayfamızda sadece kaliteli, müşteriye önem veren iPhone yetkili teknik servislerine yer verdik.

Ankara ilinde 11 adet yetkili servis bulunmakla birlikte zamanla sayı artabilmektedir fakat şuan için Apple şirketi servislere yetkilendirme yapmamaktadır.

Şuan için App Store'da yer alan Apple destek uygulamasını indirerek size özel sorun açabilir ve canlı destek alabilirsiniz. Ya da telefonla görüşerek de sorununuzu uzmanlara anlatabilirsiniz. Apple destek için 00800 448 829 878 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bunun dışında iPhone'nuzu iTunes'e bağlayarak Apple destek birimlerine ulaşabilirsiniz. Apple'dan nasıl destek-yardım alacağınızı öğrenin.

Apple iPhone destek hattı yardımı

Apple yetkili teknik servis tercihi konusunda da iPhone kullanıcılarının çok dikkatli olması gerekmektedir. Ortada pek çok yetkili bayi olduğunu iddaa eden teknik servis bulunmaktadır. Eğer akıllı cihazınız ile ilgili sorun yaşıyorsanız sitemizde yayınladığımız Apple yetkili teknik servislerinin iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz.
Raf Kontrol

Apple Doktoru

Blogger tarafından desteklenmektedir.